Gimnazija Eugena Kumičića Opatija

Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika 2023.

Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika 2023.

Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika i ove je godine naša škola bila domaćin. Prije službenog dijela natjecanja, u Villi Antonio upriličen je kratki program dobrodošlice. Nastupili su Marino Miškulin s recitalom na njemačkom jeziku, pripremljenim pod mentorstvom profesorice Branke Topolnik, a u pratnji Srne Ilić na gitari i naša ženska školska vokalna skupina predvođena mentoricom profesoricom Danielom Perković s tradicijskom pjesmom „Naranča“. Okupljenima se prigodnim riječima obratio i ravnatelj Boris Barbarić. Voditelji programa bili su Ivana Marković i Marin Luić koji su se pripremali s mentoricom Teom Dedić.

Na natjecanju su sudjelovali i naši učenici Julia Zmišlja i David Načinović pod mentorstvom profesorice Kristine Matota Babić.

Zašto GEK Opatija?

...jer odgajamo i obrazujemo učenike da postanu odgovorni i humani građani.

...jer mislimo globalno, a djelujemo ekološki i lokalno.

GEKO-EKO

...jer smo otvoreni za sve oblike i načine komunikacije.

Zašto GEK Opatija?

...jer odgajamo i obrazujemo učenike da postanu odgovorni i humani građani.

...jer mislimo globalno, a djelujemo ekološki i lokalno.

GEKO-EKO

...jer smo otvoreni za sve oblike i načine komunikacije.

Imate li pitanje za nas?

Ova internet stranica upotrebljava kolačiće radi analize korištenja internet stranica i unaprjeđenja Vašeg korisničkog iskustva. Kako biste upravljali postavkama kolačića, posjetite postavke kolačića.
Prihvaćam kolačiće