Gimnazija Eugena Kumičića Opatija

Regionalna konferencija ravnatelja

Regionalna konferencija ravnatelja

Udruga hrvatskih srednjoškolskih ravnatelja organizirala je od 14. do 16. studenog u Opatiji  ESHA (European School Heads Association) regionalnu konferenciju ravnatelja predškolskih, osnovnoškolskih i srednjoškolskih ustanova s temom „Odgojno-obrazovna ustanova – mjesto osnaživanja zajednice“. Podijeljeni u skupine, ravnatelji su 15. studenog posjetili odgojno-obrazovne ustanove liburnijskog područja, a dvadesetak ravnateljica i ravnatelja bilo je i u našoj školi. Dobrodošlicu smo im kratkim kulturno-umjetničkim programom i prigodnim obraćanjem našeg ravnatelja profesora Barbarića zaželjeli u Kulturnom domu „Zora“, nakon čega su se uputili u prostor naše škole.

Zašto GEK Opatija?

...jer odgajamo i obrazujemo učenike da postanu odgovorni i humani građani.

...jer mislimo globalno, a djelujemo ekološki i lokalno.

GEKO-EKO

...jer smo otvoreni za sve oblike i načine komunikacije.

Zašto GEK Opatija?

...jer odgajamo i obrazujemo učenike da postanu odgovorni i humani građani.

...jer mislimo globalno, a djelujemo ekološki i lokalno.

GEKO-EKO

...jer smo otvoreni za sve oblike i načine komunikacije.

Imate li pitanje za nas?

Ova internet stranica upotrebljava kolačiće radi analize korištenja internet stranica i unaprjeđenja Vašeg korisničkog iskustva. Kako biste upravljali postavkama kolačića, posjetite postavke kolačića.
Prihvaćam kolačiće