Gimnazija Eugena Kumičića Opatija

Promocija Eugenija i podjela priznanja

Promocija Eugenija i podjela priznanja

Uz sve izazove koji su bili pred nama još jednu smo nastavnu godinu uspješno priveli kraju. Ovu smo zaokružili radujući se i odajući priznanje rezultatima našeg zajedničkog truda, rada, kreativnosti i znanja.

21. lipnja u Villi Antonio promovirali smo 23. broj našeg školskog lista Eugenije te smo nagradili naše učenike i mentore koji su tijekom ove školske godine postigli uspjehe na različitim natjecanjima i smotrama. Voditelji Ivana Marković i Marino Miškulin predstavili su projekte koji su realizirani tijekom godine, a ovogodišnji Eugenije predstavila je glavna urednica Enia Benković.

Najuspješnijim učenicima i njihovim mentorima priznanja je uručio ravnatelj profesor Boris Barbarić.

Promociji su prisustvovale Ines Jerkić, viša stručna suradnica za odgoj i obrazovanje u Gradu Opatiji i glavna urednica Lista Opatija Kristina Tubić.

Program je uveličao naš školski zbor. 

Zašto GEK Opatija?

...jer odgajamo i obrazujemo učenike da postanu odgovorni i humani građani.

...jer mislimo globalno, a djelujemo ekološki i lokalno.

GEKO-EKO

...jer smo otvoreni za sve oblike i načine komunikacije.

Zašto GEK Opatija?

...jer odgajamo i obrazujemo učenike da postanu odgovorni i humani građani.

...jer mislimo globalno, a djelujemo ekološki i lokalno.

GEKO-EKO

...jer smo otvoreni za sve oblike i načine komunikacije.

Imate li pitanje za nas?

Ova internet stranica upotrebljava kolačiće radi analize korištenja internet stranica i unaprjeđenja Vašeg korisničkog iskustva. Kako biste upravljali postavkama kolačića, posjetite postavke kolačića.
Prihvaćam kolačiće