Gimnazija Eugena Kumičića Opatija

Mala škola govorništva

Mala škola govorništva

Nekolicina naših učenika u organizaciji Gradske knjižnice i čitaonice "Viktor Car Emin" Opatija i naše škole pohađaju interaktivnu radionicu "Mala škola govorništva". Polaznicima je na samome početku predtavljen završni zadatak: sastaviti trominutni govor na temu koju sami odaberu. Prolazeći koroz različite sastavne elemente govora kontinuirano će raditi na svome govoru kako bi po završetku radionice imali završni govor. Voditelj radionice je profesor fonetike i engleskog jezika i književnosti Davor Stanković, prof.

Zašto GEK Opatija?

...jer odgajamo i obrazujemo učenike da postanu odgovorni i humani građani.

...jer mislimo globalno, a djelujemo ekološki i lokalno.

GEKO-EKO

...jer smo otvoreni za sve oblike i načine komunikacije.

Zašto GEK Opatija?

...jer odgajamo i obrazujemo učenike da postanu odgovorni i humani građani.

...jer mislimo globalno, a djelujemo ekološki i lokalno.

GEKO-EKO

...jer smo otvoreni za sve oblike i načine komunikacije.

Imate li pitanje za nas?

Ova internet stranica upotrebljava kolačiće radi analize korištenja internet stranica i unaprjeđenja Vašeg korisničkog iskustva. Kako biste upravljali postavkama kolačića, posjetite postavke kolačića.
Prihvaćam kolačiće